fbpx

У Франківську "Дирекція замовника" завершила ремонти за десятьма адресами

Суспільство 16:34, 11.07, 2018

Тривають поточні ремонти житлового фонду та благоустрій прибудинкової території. Сьогодні міський голова Руслан Марцінків перевірив ведення ремонтів на об’єктах, що перебувають на балансі КП "Дирекція замовника".

Серед житлового фонду, що перебуває на балансі комунального підприємства – багато малоповерхових будинків, а також гуртожитків, які перейняли у власність громади. Саме останні, за словами міського голови Руслана Марцінківа, потребують найбільшої уваги комунальників, передає прес-служба МВК.

"Десятиліттями у гуртожитках не проводилося жодних ремонтів. Тому важливо, щоб тут виконали необхідні роботи для забезпечення належних умов проживання", – пояснив Руслан Марцінків.

Загалом ремонтні роботи – у розпалі. Як зазначив головний інженер КП "Дирекція замовника" Володимир Проданюк, станом на сьогоднішній день завершені роботи за 10 адресами. Відповідно до положення про проведення поточних ремонтів виконують роботи з благоустрою, заміни труб мереж опалення, водовідведення, ремонту покрівель, облаштування входів у під’їзди, заміни вікон на сходових клітках та інші.

"Вже завершили облаштовувати прибудинкову територію на вул. Довженка, 10, 14, 11, 11а. Виконується заміна труб опалення на вул. Довженка, 10, 14, 9а, Мазепи, 175д. Також на Довженка, 11 (2-й під’їзд) приступили до заміни труб з водовідведення із заведенням їх в оглядовий колодязь. Не менш важливими є роботи із ремонтів покрівель. Останні, що завершили, – за адресами: вул. Сорохтея, 41 та Горбачевського, 3, а зараз працюємо над виготовленням ПКД із заміни шатрової покрівлі на вул. Довженка, 14. Також виконуємо заміну вікон на сходових клітках, наприклад, на вул. Галицькій, 134 (два під’їзди), Національної Гвардії, 20, 22, а тепер взяли в роботу на вул. Чорновола, 134б",  розповів Проданюк.

Загалом різнопланові ремонтні роботи проводять за багатьма адресами. Все для того, щоб мешканці мали змогу жити в належних умовах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: