fbpx

У Франківську експертна комісія таємним голосуванням обере книжки для публікації за бюджетні кошти

Суспільство 20:30, 10.05, 2019

Сьогодні в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулося засідання експертної ради з питань книговидання, на якому йшлося про проведення конкурсу з визначення видавничих проектів, які фінансуватимуться у 2019 році за кошти обласного бюджету.

Члени експертної ради, а це відомі в області письменники, науковці,  журналісти, видавці, проаналізували результати першого етапу голосування щодо формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за бюджетні кошти, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 

У березні-квітні відбувся прийом конкурсних пропозицій, які надавали автори творів та юридичні чи фізичні особи-підприємці, зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції.

У цьому році учасниками конкурсу стали 8 видавництв та 1 фізична особа–підприємець: «Фоліо» з м. Харків; ПП «Апріорі» і ТОВ «Література та мистецтво» зі Львова; ТОВ «Фоліант», ТзОВ "Місто НВ", ТзОВ «Дискурсус» з Івано-Франківська, «Коломийська друкарня ім.Шухевича», «Писаний камінь» з Косова та приватний підприємець Майданчук І. І.

Загалом до переліку було включено 44 суспільно значущі твори авторів з Прикарпаття, 27 з яких пройшли у другий тур.

Члени експертної ради визначили межу прохідності в шість балів для видань, за які вони таємно будуть голосувати у другому турі і які будуть надруковані за кошти обласного бюджету та передані бібліотекам Прикарпаття.

Конкурс проводить управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: