fbpx

У Франківську газовики перекопують нещодавно відремонтовану вулицю Набережну

Суспільство 15:02, 19.05, 2017

Вулицю Набережну сьогодні, 18 травня, розкопали комунальні служби.

Фото розкопки з’явились у соцмережі, пише Фіртка.

Як повідомляють мешканці сусідніх будинків, розкопку ведуть газовики, мовляв, є витік газу. Проте проекту на місці, як і жодного документу, немає.

"Все у нас нормально. То не так, як на Тичини було… Ми дорогу копати не будемо, а тільки розкопали тут скраю, коло дороги, і будемо просувати в більшу трубу середнього тиску трубу меншого діаметру. В зоні, де є великий витік газу, бо є небезпека вибуху", – пояснює чоловік у вишиванці, котрий слідкує за роботами.

До словами, представитись цей чоловік відмовився.

Натомість дорожники (субпідрядники по ремонту Набережної з фірми ПБС) кажуть, що жодного звернення чи повідомлення від газовиків про необхідність початку цих робіт не було.

Також дорожники стверджують, що вже є очевидним перше порушення  траншею над трубою розкопали в безпосередній близькості від дорожнього покриття, що є забороненим, оскільки потім це призведе до руйнування і просідання дороги, адже засипана траншея буде мати меншу щільність.

"Це ж можна було зробити просто на 5 метрів далі по трубі. І це було можливо, але з нами ніхто не порадився…  каже представник ПБС.  Ми взагалі довідалися про роботи з телефонного дзвінка мешканця сусіднього будинку.."

За словами газовиків, на дорозі навпроти вул. Берегової лише прокопають майданчик 4х1,5 метри в місці з'єднання нової труби зі старою.

А ще робітник похвалив якість ремонту Набережної:

"Не знаю, як ми то роздовбаємо! Там така груба бетонна подушка під дорогою… Добре зробили Набережну".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: