fbpx

У Франківську громадська рада при управлінні освіти і науки МВК збиратиметься раз у квартал

Суспільство 21:08, 28.10, 2014

Громадська рада при управлінні освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради обговорила положення, яким керуватиметься у подальшій діяльності.

Положення про громадську раду складається з 11 розділів. Серед них прописані завдання, функції, права та обов’язки громадської ради тощо.

Так, основними завданнями ради є забезпечення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю закладів освіти міста; сприяння врахуванню управлінням освіти і науки громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері освіти і науки, інновацій та інформатизації, інтелектуальної власності.

Серед функцій громадської ради: донесення до управління освіти пропозицій та зауважень громадськості щодо вирішення освітніх проблем у місті.

Громадська рада при управлінні освіти має право утворювати комісії. Зокрема, члени громадської ради зійшлися на думці, що перш за все необхідно створити комісію, яка б перевірила якість харчування у школах міста.

Також члени ради домовилися збиратися не рідше, ніж раз на квартал. Якщо ж хтось з ради пропустить засідання більше, як два рази без поважних причин, то позбудеться членства в раді.

Наразі члени громадської ради вирішили доопрацювати проект положення та затвердити його на наступному засіданні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: