fbpx

У Франківську громадськість напрацьовує стратегію розвитку області на ближчі роки

Суспільство 12:45, 12.07, 2015

Сьогодні в Івано-Франківську проходить стратегічна сесія, яку модерує координатор громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар. За декілька годин до початку він зустрівся з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком.

На зустрічі Пекар зазначив, що в країні є проблеми зі стратегіями, адже практично всі гілки влади занурені в гасіння пожеж, в щоденні операційні питання, і через те втрачається стратегічне бачення, куди саме ми прямуємо і якою хочемо бачити країну, повідомляє Бліц-Інфо.

За його словами, на сьогоднішню сесію зареєструвалися майже 500 осіб. Зокрема, на ній спільно працюватимуть медики, підприємці, митці, освітяни, представники органів місцевого самоврядування, громадські активісти, а також талановита молодь.

"На стратегічній сесії ми будемо наголошувати на тому, що всі є громадянами Прикарпаття без статусів, без різниці в ідеології, без політичних партій. Жодних політичних гасел, передвиборчої чи політичної агітації там не буде, адже ми беремо довшу часову гілку, ніж вибори", – зауважив Валерій Пекар.

Також він наголосив на ролі громадянського суспільства.

"Так вийшло, що в країні є велика кількість людей, які хочуть кращого життя. Вони готові для того щось робити, але їхня соціальна енергія значною мірою залишається не використаною. Адже наша країна залишається із закритими "соціальними ліфтами" в політиці, економіці та інших сферах. Саме тому завданням реформ є відкривання країни, соціальних ліфтів, дерегуляції економіки, політики, громадянського життя", – зазначив Пекар.

Протягом 7 годин мозкового штурму присутні окреслять бачення майбутнього, проблеми регіону та їх причини, стратегію подолання існуючих проблем та проекти розвитку, а також підготують ідеї проектів, які можливо реалізувати вже найближчим часом.

У свою чергу очільник Прикарпаття зазначив: все, що буде сьогодні напрацьовано, візьметься за основу – куди рухатиметься область у найближчі роки.

Насамкінець громадський діяч побажав, "щоб у рейтингу розвитку Прикарпаття було на перших місцях".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: