fbpx

У Франківську хочуть створити кризовий центр для осіб, постраждалих від домашнього насильства

Суспільство 13:30, 22.04, 2019

Проект "Кризовий центр для осіб, постраждалих від домашнього насильства "Притулок Гармонія"" змагається за фінансування у Бюджеті участі - 2019.

На втілення проекту потрібно 293 тисячі гривень. За словами ініціаторів, такий кризовий центр міг би допомогти 9500 тисячам людей та їхнім дiтям, якi вже мають цей гіркий досвід в Iвано-Франкiвську за неповний 2018 рік.

Проект передбачає створення цілодобового (24/7) кризового центру для жертв домашнього насильства з забезпечення захисту прав та інтересів постраждалих осіб. Тут вони зможуть знайти прихисток та допомогу працівників Нацполіції, соціальних служб, педагогів, медичних працівників та представників громадського сектору.

Притулок діятиме за такими напрямами:

– надання постраждалим особам за місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування комплексної допомоги (психологічних, соціально-побутових, соціально-медичних, інформаційних, юридичних послуг) на основі оцінки їх потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.
– створення соціально-побутових умов для перебування постраждалих осіб у притулку (забезпечення в межах наявних ресурсів продуктами харчування, надання можливості збереження документів, користування душем, пральною машиною, м’яким інвентарем тощо).

Для постраждалих такий кризовий центр діятиме на безоплатній основі.

Для того, щоб підтримати проект, потрібно перейти за посиланням "голосувати", iдентифiкувати себе за допомогою Привату чи іншого банку, IDcard або Електроного цифрового пiдпису. З 29 квiтня можна проголосувати у примiщеннi ЦНАП, вул. Незалежностi, 9 з паспортом України.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: