fbpx

У Франківську команда Громадського ТБ обіцяє займатися конкретикою

Суспільство 13:03, 02.06, 2015

Роман Скрипін та команда Громадського.ТБ шукають в Івано-Франківську громадських активістів, які пропонуватимуть ефективне вирішення реальних проблем на місцях.

Про це йшлося під час круглого столу в Івано-Франківську, присвяченому баченню майбутнього в державі. На обговорення зібрались представники громадського телебачення Hromadske.tv та місцеві активісти.

"Ми шукаємо, яке рішення можна застосувати для вирішення конкретних проблем, бажано не залучаючи до цього державу", – розповів про мету зустрічі Роман Скрипін.

За словами київського журналіста, державна система в Україні неефективна і дуже дороговартісна, тому громадськість повинна заміняти її.

"У більшості випадків українці просто пишуть звернення до місцевих органів влади, які нічого не вирішують, а коли громадяни роблять якісь дії – то показують владі, що вона не потрібна",  говорить Скрипін.

Голова ГО "Мами Прикарпаття" Мар'яна Вершиніна безпорадність місцевої влади проілюструвала прикладом з дитсадками в Івано-Франківську. За її словами, місто лише на 55% забезпечене дитячими садками – ситуація критична.

"Мамі потрібно, щоб дитина потрапила у дитячий садок, і вона нестиме хабарі кому потрібно, лише щоб дитину влаштували у дитсадок. Вона не може думати про те, щоб когось покарати за хабар. Міська влада говорить нам, що у нас будується кілька садків, але за останні три роки у нас не збудували жодного дитсадка", – зазначила Вершиніна.

На це Роман Скрипін порадив об'єднуватися і відкривати власні громадські садки. 

"Ви можете роками ходити до місцевої влади просити побудувати садки, і все одно їх не побудують, а можете зібратись і відкрити свій власний садок, навіть нелегальний, але це вирішить вашу проблему",  зауважив Скрипін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: