fbpx

У Франківську конкурс "Школа має талант" оголошує додатковий кастинг

Суспільство 08:49, 01.02, 2017

2-3 лютого відбудеться додатковий кастинг конкурсу "Школа має талант", який організовують Університет Короля Данила та Школа розвитку сучасних мистецтв "Star Team". До участі в конкурсі запрошують учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська.

Метою конкурсу є розвиток та підтримка творчих здібностей в учнівської молоді, популяризація вищої освіти, сприяння розвитку культури серед юного покоління тощо. Головним призом для переможців конкурсу "Школа має талант" стане безкоштовне навчання в Університеті права ім. Короля Данила, інформує прес-служба МВК.

"Учасниками перших кастингів конкурсу стали близько 200 учнів 8-11 класів. Діти демонстрували свої таланти у таких жанрах: вокал, акторська майстерність, художнє читання, рукоділля, гра на музичних інструментах та інші. У зв’язку з неймовірною зацікавленістю старшокласників та бажанням долучитися до конкурсу "Школа має талант", ми оголошуємо додатковий кастинг, щоб дати шанс усім дітям проявити себе. Тож щиро запрошуємо бути активними і прийти на кастинг, який розпочнеться о 14.00", – розповів проректор Університету Короля Данила Олег Андрухів.

Фінал конкурсу відбудеться 8 лютого в приміщенні Муніципального центру дозвілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: