fbpx

У Франківську міськрада проголосувала за надбавки меру та його заступникам

Політика 17:47, 14.12, 2018

Під час сьогоднішньої сесії міськради розглянули питання про надбавку до заробітної плати, матеріальні допомоги та преміювання міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови – начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради та керуючого справами виконкому міської ради.

На сесії міської ради меру та його команді вирішили з 2 січня дати надбавку "за високі досягнення у праці" в розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років, пише Галицький кореспондент.

Також вирішили надати меру, секретарю міської ради, заступникам мера та керуючому справами виконкому матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати і преміювати їх за результатами праці, а також до державних та професійних свят.

До речі, Руслан Марцінків та Оксана Савчук зачитала заяви, у яких йшлося про те, що участь у голосуванні вони брати не будуть. Загалом за це рішення проголосували 30 депутатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: