fbpx

У Франківську молодіжний міськвиконком підбив підсумки діяльності

Суспільство 21:27, 23.12, 2015

Сьогодні Івано-Франківський молодіжний міський виконком презентував підсумки своєї діяльності за останні роки. За цей час організації вдалося втілити у життя чимало креативних ідей.

Наймасштабніша з них – проект "Молодь і влада" – крок влади до більшої прозорості перед громадою і хороший старт для молодих людей, які хочуть пов’язати своє життя з держслужбою чи активно займатись громадською діяльністю.

Серед інших успішних починань можна назвати "Острів кохання" (реконструкція та облаштування острова на міському озері), безкоштовний "Кінотеатр під відкритим небом", "Фотомозаїка" (оглядовий банер з фотокарток мешканців Івано-Франківська, що розташований у центральній частині міста), "Збагатись духовно" (піша проща до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої) та інші.

Міський голова подякував усім учасникам молодіжного виконавчого комітету за активну діяльність, "за те, що зробили наш Івано-Франківськ ще трішечки кращим" та побажав подальшої плідної праці на терені суспільного життя, успіхів у політиці. Руслан Марцінків пообіцяв сприяння впровадженню наступних корисних і цікавих молодіжних проектів і закликав юнацтво долучатись до молодіжного міськвиконкому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: