fbpx

У Франківську на фасадах будинків малюють приховані повідомлення про збут наркотиків. ВІДЕО

Суспільство 13:30, 25.11, 2017

На перший погляд ці написи на фасадах – звичайний акт вандалізму. Проте у них міститься інформація про збут наркотиків, стверджують громадські активісти. Зокрема, наявність нелегального товару та електронні адреси дилерів. Таких малюнків по місту з десяток. В Івано-Франківську вони почали з’являтися три місяці тому, кажуть волонтери.

Підозрілими розписами на стінах зацікавилися активісти Національного Корпусу "Азов". Під час патрулювання замальовували написи на фасадах. Стверджують, така схема збуту наркотичних речовин запрацювала в Івано-Франківську слідом за українськими мегаполісами, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Активісти кажуть, всю зібрану інформацію про можливий збут наркотиків через соціальні мережі передали в поліцію. Однак оперативного реагування правоохоронців поки що непомітно.

В управлінні протидії наркозлочинності розводять руками. Правоохоронці ствержують, жодної інформацїі про підозрілі розписи на стінах не отримували. Натомість звітують про розкриття інших резонансних злочинів. Кажуть, за рік виявили півсотні фактів незаконного виготовлення та розповсюдження наркотичних речовин.

Патрульна поліція також не зафіксувала звернень від мешканців щодо підозрілих надписів на стінах. Кажуть, повідомлення на фасадах орієнтовані на молодь. Прослідкувати її практично неможливо.

Правоохоронці закликають мешканців міста негайно повідомляти про підозрілих осіб, які вештаються поблизу будинків. Адже вони можуть бути причетними до реалізації наркотичних речовин.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: