"Ранок повалених дерев. Комунальники, як завжди, нічого не бачать, мабуть, є в них інші важливі завдання, можливо, ще сплять, а можливо, просто даремно утримуємо їх за свої кошти! Центральна вулиця Незалежності, добре, що хоч цього разу ніхто не постраждав", – написав Роман Федорняк у групі "Франківчани" у Фейсбуці.
Через негоду вчора у Франківську по вулиці Красівського на два мікроавтобуси впало дерево. Ще одне дерево впало на легковий автомобіль по вулиці Тичини.
Обурені бездіяльністю комунальників іванофранківці вже зареєстрували на сайті електронних петицій до влади міста звернення, в якому просять регулярно обстежувати та своєчасно зрізати аварійні, сухі та гнилі дерева у місті. Проголосувати за петицію можна тут.