fbpx

У Франківську на розширення кладовища витратять понад 4,2 мільйона гривень

Суспільство 07:31, 31.03, 2019

В Івано-Франківську щорічно виникає проблема із кількістю вільної площі на території міського кладовища у селі Чукалівка.

Нещодавно Івано-Франківський міськвиконком вніс на розгляд сесії проект рішення про "Про надання дозволу на викуп земельних ділянок для суспільних потреб". Згідно з ним місто планує купити три земельні ділянки на території села Драгомирчани, розміром 1,87 га кожна. На них витратять понад 4,2 мільйонів гривень.

Директор комунального підприємства "Міська ритуальна служба" Андрій Хруник зазначає, щорічно на поховання, дороги та проїзди цвинтар витрачає близько 1,2 га землі, пише Типовий Франківськ.

"Ще минулого року ми підготували територію площею приблизно 1,2 га, на якій почемо робити поховання уже через тиждень. Її повинно вистачити до початку 2020 року. Тож наразі цвинтар забезпечений територією приблизно на рік. Цьогоріч підготуємо ще одну таку ж ділянку, яка забезпечить місця для поховання до кінця 2020 – початку 2021 року. Критичної ситуації немає",  коментує Андрій Хруник.

Відтак наголошує, якщо місту вдасться купити три ділянки, їх повинно було б вистачити ще на п’ять років. Разом із наявними ділянками цвинтар буде забезпечений місцями для поховань ще на 6-7 років. Втім, каже, варто враховувати, що йдеться про рівень смертності станом на сьогодні. А отже, точно прорахувати не можливо.

"Також Кабінет Міністрів України опікується питанням виділення кладовищу території лісів Рибненського лісгоспу. Мова йде про приблизно 13 га землі. Якщо вдасться їх отримати, на цвинарі можна буде проводити поховання ще на 10 років довше",  додає очільник "Міської ритуальної служби".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: