fbpx

У Франківську на тестуванні з біології в одного з учасників забрали шпаргалку

Суспільство 09:31, 14.06, 2017

В Івано-Франківську участь у тестуванні з біології, яке відбулося 8 червня, взяли 1349 осіб (92%), з географії (12 червня) – 1324 особи, що становить 92% від загальної кількості зареєстрованих.

Спізнень учасників зовнішнього незалежного оцінювання не було. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 249 осіб на біології та 252 особи на географії. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 3 громадські спостерігачі на біології та  один на географії.

На тестуванні з біології в одного з учасників вилучено шпаргалку. Тестування для цього учня було припинено, він покинув пункт ЗНО достроково та позбавив себе можливості поступати у ВНЗ цього року. Із завданнями сертифікаційної роботи з біології та з географії можна ознайомитися в розділі "Предмети ЗНО". У цьому ж розділі  розміщено правильні відповіді на завдання.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з географії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до Івано-Франківського регіонального центру, в якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: