Про це повідомляють на КП "Електроавтотранс".
"З 7:10 і до 15:30 (це відправлення з м-ну "Каскад") їхатиме спочатку до Онкодиспансеру, далі до Міського кладовища і вже потім зворотно на м-н "Каскад".
З 16:00 і далі – за стандартною схемою. Звертаємо вашу увагу, що графік руху до Міського кладовища прописаний окремо за посиланням >>.
А графік за схемою "Каскад – Онкодиспансер" ось тут >>.
Нагадуємо, вартість проїзду в комунальних автобусах становить 4 грн. Правом безоплатного проїзду можуть скористатися визначені пільгові категорії громадян, які нададуть водію "Картку Франківця" та дійсне пільгове посвідчення у розгорнутому вигляді.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!