fbpx

У Франківську на зупинках встановлять табло з WI-FI роутерами і розетками, які показуватимуть час прибуття маршруток

Суспільство 17:42, 13.09, 2016

На початках інформаційні табло планують встановити на чотирьох зупинках у центрі Івано-Франківська, де найбільший пасажиропотік.

Про це повідомив у соцмережі керівник Управління транспорту і зв'язку Олег Ганчак.

"Багато іванофранківців та гостей нашого міста щодня користуються громадським транспортом. Є зауваження і об’єктивна критика. Питання, які піднімаються пасажирами, – різнобічні. Одне з важливих,  це перебуваючи на зупинці, пасажир не знає, скільки власного часу йому доведеться згаяти на очікування тролейбуса чи автобуса. Не маючи актуальної інформації про прибуття громадського транспорту, важко спланувати свій час, витрачаються нервові клітини.
З метою покращення якості обслуговування пасажирів, враховуючи те, що переважна частина громадського транспорту обладнана системою GPS, є доцільним обладнати зупинки громадського транспорту електронними табло, на яких буде відображатись час прибуття найближчого транспортного засобу певного маршруту на зупинку", – написав Олег Ганчак.

"Інформаційні табло – це система оповіщення пасажирів щодо прибуття усіх маршрутів громадського транспорту на зупинку з великим пасажиропотоком,  йдеться далі у повідомленні.  Такі табло є досить зручними, допомагають зорієнтуватись у просторі, врахувати час прибуття транспорту, спланувати свою подорож, враховуючи дорожній рух по місту, покращити орієнтування людей щодо роботи громадського транспорту. Біля табло буде доступний WI-FI (роутер вмонтований в табло (уточняємо радіус дії), будуть в табло вмонтовані камери відеонагляду, які транслюватимуть зображення з зупинок на центральний диспетчерський пункт, в опорі табло будуть вмонтовані по 4 розетки для зарядки гаджетів".

Табло, в межах експерименту, буде встановлено на зупинках за адресами: Площа привокзальна, 9, Дністровська, 6, Дністровська, 26, Незалежності, 67.

В Управлінні готові до труднощів, пов'язаних із недотриманням водіями маршрутних засобів графіків, але працівники структури контролюватимуть процес і зобов'язуватимуть перевізників дотримуватися графіків руху транспорту.

Управління уклало договір із замовником та зробило замовлення, і вже за місяць табло з'являться на зупинках. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: