понеділок, 25 червня

Відзнаки та премії: у Франківську нагородили найкращих спортсменів і тренерів

Департамент молодіжної політики та спорту підсумував спортивний рік в Івано-Франківську.

Нагородили найкращих спортсменів, тренерів, а також тих, хто активно підтримував проведення спортивних заходів у нашому місті впродовж року, що минув.

Номінанти отримали з рук міського голови Руслана Марцінківа та директора Департаменту молодіжної політики та спорту Віталія Матешка почесні відзнаки та грошові премії.

Найкращі спортсмени:

Ольга Балтажи – Заслужений майстер спорту України з шашок, срібна призерка чемпіонату світу з шашок-100 2017 року;

Іван Грищук – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, срібний призер чемпіонату світу з таеквон-до 2017 року;

Олександр Фокшек – кандидат в майстри спорту України з боксу, переможець та бронзовий призер Кубка світу серед молоді з кікбоксингу WTKA 2017 року;

Анатолій Журавель – майстер спорту України міжнародного класу з карате, чемпіон та володар Кубка Європи з кіокушин карате 2017 року;

Лузан Людмила – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонка Європи з веслування на байдарках і каное 2017 року;

Поляков Віктор – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, інтернаціональний чемпіон світу з боксу за версією WBA в другій середній вазі 2017 року;

Валерій Літанюк – майстер спорту України зі спортивної ходьби, бронзовий призер 29 Літньої Всесвітньої Універсіади в командному заліку зі спортивної ходьби 2017 року;

Володимир Рій – Заслужений майстер спорту України з футболу, срібний призер ХХІІІ Літніх Дефлімпійських ігор 2017 року;

Віталій Соловей – майстер спорту України з таеквондо, чемпіон світу з таеквондо 2017 року;

Соломія Ткачівська – бронзова призерка чемпіонату світу з сучасних танців 2017 року;

Роман Яковин – срібний призер Кубка світу серед молоді з кікбоксингу WTKA 2017 року;

Кристина Філевич – Заслужений майстер спорту України з баскетболу, бронзова призерка чемпіонату світу з баскетболу 3х3;

Мар’яна Сливінська – чемпіонка Європи з карате 2017 року, категорія "Ката";

Дмитро Втерковський – учасник чемпіонату світу з тенісу 2017 року в складі збірної команди України;

Вікторія Гоголь – майстер спорту України з тенісу, володарка кубку України, переможниця Всеукраїнських та Міжнародних турнірів з тенісу;

Відкриттям року стала Христина Юдкіна – майстер спорту України зі спортивної ходьби, чемпіонка України зі спортивної ходьби на 50 км та переможниця Міжнародного кубку "Вечірній Івано-Франківськ" 2017 року.

Найкращою командою року визнано жіночу команду ДЮСШ № 3 – чемпіони України у віковій категорії WU-15.

Далі організатори відзначили найкращих тренерів за підсумками 2017-го. Нагороди вручав директор Департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, учасник трьох Літніх Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Роман Вірастюк.

Найкращими тренерами року стали:

Іван Олійник – головний тренер жіночої команди ДЮСШ № 3;

Сергій Батомункоєв – заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, особистий тренер Людмили Лузан;

Володимир Вострецов – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з боксу, особистий тренер Олександра Фокшека та Романа Яковина;

Харитон Марзаганов – заслужений тренер України з вільної боротьби, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, особистий тренер Анатолія Журавля;

Олег Соловей – заслужений тренер України з кікбоксингу, особистий тренер Віталія Солов’я;

Михайло Ярема – тренер-викладач відділення регбі дитячо-юнацької спортивної школи № 2;

Юрій Процюк – заслужений тренер України, головний тренер баскетбольного клубу "Франківськ".

Для всіх номінантів з чудовим вокальним номером виступили ансамбль "Дзвіночки" дитячої музичної школи № 1 ім. Миколи Лисенка. Керівник – Божена Куцій.

Нагадаємо, раніше Івано-Франківська ОДА відзначила найкращих спортсменів і тренерів.

КОМЕНТУВАТИ