fbpx

У Франківську нарахували понад тисячу безпритульних собак

Суспільство 15:45, 14.10, 2018

В Івано-Франківську налічується 1120 безпритульних собак, 53% з яких уже простерилізували.

Про це повідомив заступник директора комунального підприємства “Полігон” Василь Попович, пише Західний кур’єр.

За його словами, щоб зменшити популяцію безпритульних чотирилапих, їх необхідно стерилізувати, а щоб вести їхній облік, тварин чіпують.

“Кількість безпритульних тварин зменшується, бо завдяки стерилізації є менше цуценят, які складають 6,1%. Ще 8,2% собак мають власників, але вони їх відпускають на вулицю. 53% безпритульних собак простерилізовані, але цього замало. За європейськими стандартами, щоб відчутно зменшити популяцію, необхідно простерилізувати не менше 70% тварин. З початку року ми простерилізували 395 собак”, – розповів Попович.

Він також зазначив, що містові необхідно створити комунальний притулок для бездоглядних собак, а наразі підприємство тісно співпрацює з благодійною організацією “Дім Сірка”, на діяльність якої виділили 200 тис. грн фінансової допомоги.

“На цій темі дуже багато спекуляцій. Тому місто повинно мати комунальний притулок для таких тварин”, – каже Попович.

Таку ідею підтримує і міський голова Руслан Марцінків, який вкотре доручив підшукати відповідну земельну ділянку для розташування комунального притулку для тварин, а поки що – розробити і підписати меморандум, щоб формалізувати співпрацю з громадськими організаціями із захисту безпритульних тварин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: