fbpx

У Франківську нацгвардійці відзначили 25-ту річницю з дня створення військової частини 1241

Суспільство 15:38, 03.08, 2018

Урочисті заходи проходили у концертній залі муніципального центру дозвілля.

Заступник голови ІФ ОДА Ігор Пасічняк вручив грамоти, подяки та заохочувальні відзнаки облдержадміністрації і обласної ради "За бойову звитягу" тим гвардійцям, які відзначилися під час проходження служби.

Розпочався бойовий шлях частини ще 6 серпня 1993 року. Впродовж всього часу вона змінювала свою назву та підпорядкування, незмінним залишився лише бойовий дух та жага до перемоги.

Військовослужбовці частини виконували завдання щодо охорони громадського порядку, конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних, у 2008, 2018 роках долучились до ліквідації наслідків негоди на Прикарпатті, з квітня 2014 беруть участь у боротьбі за незалежність України, а нині з честю виконують службово-бойові завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил. На базі військової частини 1241 проходять навчальні збори студенти, які навчаються за програмами підготовки офіцерів запасу на кафедрах військової підготовки, заходи військово-патріотичного виховання молоді.

За подвиги перед Батьківщиною велика кількість особового складу була нагороджена державними нагородами.

Серед них лейтенант Віктор Редькин, нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно), навічно занесений до списку особового складу першої патрульної роти військової частини. В казармі йому встановлена меморіальна дошка.

З 1998 по 2003 роки очолював частину Герой України (посмертно), генерал-майор Сергій Кульчицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: