fbpx

У Франківську назвали переможців Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами

Суспільство 13:05, 16.04, 2019

В Університеті Короля Данила визначили переможців Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами на тему «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації», який проводили в рамках III щорічного Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія нелегальній міграції та торгівлі людьми».

«Другий рік поспіль ми проводимо конкурс соціальної реклами, пропонуючи старшокласникам долучитися до обговорення важливої соціальної проблеми – работоргівлі та незаконної експлуатації дітей. За допомогою рекламних плакатів та відеороликів учні можуть висловити свою думку про работоргівлю та незаконну експлуатацію дітьми. Цьогорічний призовий фонд конкурсу становив 3000 грн., переможці отримали знижки на навчання в Університеті Короля Данила та цінні подарунки від партнерів конкурсу», – наголосив перший проректор УКД Мирослав Луцький.

Учасниками цьогорічного конкурсу соціальної реклами стали учні з Івано-Франківської, Чернігівської, Закарпатської, Вінницької, Полтавської, Київської областей.

У номінації «Рекламний плакат»:

1 місце – Діма Парнак, м. Немирів, Вінницька обл.

2 місце – Каріна Доцяк, м. Івано-Франківськ

3 місце – колектив авторів Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. Гусейнов Гусейн, Мисник Юлія та ін. (Чернігівська область) під керівництвом соціального педагога Здоти Наталії Сергіївни.

У номінації «Відеоролик»:

1 місце – Ольга Горбань, м. Жмеринка, Вінницька обл.

2 місце – Богдан Радкевич, м. Полтава

3 місце – Діана Бондаренко, м. Свалява, Закарпатської області (керівник Фізер Любов Іванівна, практичний психолог).

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: