fbpx
  • Головна
  • Новини
  • У Франківську незаконно виплатили субсидій на 1,1 мільйона гривень, – Держаудитслужба

У Франківську незаконно виплатили субсидій на 1,1 мільйона гривень, – Держаудитслужба

08:13, 19.03, 2018

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області під час ревізії в Департаменті соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,1 млн грн.

Зокрема, у грудні 2016 року надавачі послуг не провели коригування тарифу за послугу з централізованого опалення у житлових будинках, які не обладнані засобами обліку теплової енергії, надану у жовтні 2016 року. Це призвело до зайвого нарахування субсидій на суму 464 тисяч гривень, інформує прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області.

Крім того, через надання недостовірної інформації одержувачами субсидій про придбання нерухомого майна і транспортних засобів вартістю понад 50 тисяч гривень, що були здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, на особові рахунки одержувачів субсидій зараховано кошти на суму 128 тисяч гривень.

Надавачі послуг під час розрахунку невикористаних сум субсидій із держбюджету за водопостачання, водовідведення та централізоване теплопостачання неправильно встановили період для розрахунку сум субсидій, що призвело до зайвих витрат на суму 116 тисяч гривень.

Також установлено, що надавач послуг із гарячого водопостачання не повернув до бюджету невикористаної субсидії на суму 410 тисяч гривень, тоді як абоненти гарячою водою не користувалися.

За результатами ревізії об’єкту контролю направлено обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень. Про результати ревізії повідомлено прокуратуру Івано-Франківської області.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: