fbpx

У Франківську оголосили конкурс на публікацію книжок за кошти обласного бюджету у 2019 році

Культура 14:33, 27.02, 2019

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації розпочинає прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск яких буде проводитися за кошти обласного бюджету в 2019 році.

Фінансова підтримка надаватиметься тим творам, які будуть визначені переможцями за результатами голосування експертної ради з питань книговидання.
Пропозиції на конкурс прийматимуть упродовж 30 календарних днів, починаючи з 4 березня. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.
Заявки на видання суспільно значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками:
  • "Художня література";
  • "Історико-патріотична література. Краєзнавство";
  • "Науково-популярні видання";
  • "Видання для дітей та юнацтва";
  • "Мистецтво. Образотворчі видання";
  • "Довідкові та інформаційні видання".

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу можна отримати на сайті облдержадміністрації у рубриці "Книговидання".

Слід зазначити, що тираж кожного видання безоплатно буде передано в еквіваленті 80 відсотків у бібліотеки, заклади та установи сфери культури, освіти і науки області, 15 відсотків – автору, книга якого друкується вперше, а також надаватиметься інституціям громадянського суспільства, культурно-просвітницьким товариствам області для проведення презентаційних заходів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: