fbpx

У Франківську оголосили міжнародні торги на закупівлю 30 тролейбусів

Суспільство 19:25, 07.02, 2018

Комунальне підприємство "Електроавтотранс" оголосило тендер на закупівлю 30 дванадцятиметрових тролейбусів за кредитні та грантові кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Тролейбуси хочуть придбати двома пакетами. Закупівлі підлягають тролейбуси однієї моделі.

"Обсяг розділено на два пакети за джерелом фінансування (кредитні та грантові кошти). Пакет 1 – 24 одиниці низькопідлогових 12-метрових тролейбусів, включаючи набір обов’язкових запасних частин та витратних матеріалів, комплект устатковання для технічного обслуговування та ремонту тролейбусів та супутні послуги для обох пакетів), та Пакет 2 – лише 6 одиниць. Учасники торгів повинні вказати ціни за обидва пакети",  йдеться на сайті МВК.

Період доставки становить 36 тижнів після отримання постачальником авансового платежу. Участь у торгах на контракт, фінансування якого здійснюють кредитними та грантовими коштами ЄБРР, відкрита для компаній з будь-якої країни.

Учасники тендеру повинні мати середній річний обіг за останніх три роки не менше 8,5 млн євро аналогічно до кожного року; володіти успішним досвідом схожих поставок тролейбусів чи автобусів в кількості щонайменше 60 одиниць за останні три роки, а також зобов’язані надати точну інформацію щодо судових або арбітражних справ, пов'язаних з укладенням контрактів, за останні п'ять років. Стійка тенденція судових справ не на користь учасника або будь-якого партнера по спільному підприємству або консорціуму може привести до відхилення його тендерної пропозиції.

Тендерну документацію можна отримати після сплати невідшкодованого грошового збору у розмірі 200 євро. Цей платіж включає витрати на друк, доставку кур’єрською поштою та комунікаційні послуги (в тому числі ПДВ, але за виключенням комісії Банку та інших платежів, які сплачує учасник тендеру).

Всі учасники повинні забезпечити тендерну пропозицію коштами у розмірі 100 тис. євро. По суті, таке забезпечення є заставою, яка гарантує виконання здобувачем своїх зобов'язань перед замовником. 

Тендерні пропозиції приймаються до 12.00 6 квітня 2018 року. Того ж дня відбудеться їх розкриття у присутності представників учасників торгів, які побажають бути при цьому присутніми.

В умовах конкурсу не йдеться про орієнтовану вартість тролейбусів.

Як писав КУРС, протягом 2018-2022 років в Івано-Франківську планують закупити 40 нових низькопідлогових тролейбусів та 35 таких, що були у використанні.

У Програмі розвитку комунального транспорту міста Івано-Франківськ на 2018-2022 роки, яку має затвердити міська рада на наступній сесії, на закупівлю нових тролейбусів у 2018 році передбачено 200 млн грн та 20 млн грн – на покриття витрат, пов'язаних з обслуговуванням кредиту ЄБРР.

Нагадаємо, 2018 рік у Франківську оголосили роком комунального транспорту.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: