fbpx

У Франківську оштрафували капітана ЗСУ, якого спіймали на хабарі

Суспільство 16:01, 07.02, 2018

Капітан 114 бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України (в/ч А1349) пропонував керівнику 7 тисяч гривень хабара за сприяння у списанні майна, недостачу якого було виявлено під час перевірки.

У жовтні 2017 року під час огляду і підготовки сезонного обслуговування військової техніки у підпорядкованому підрозділі майор виявив факт розкомплектування електрогідроустановки, призначеної для живлення електро- і радіообладнання літальних апаратів.

Про це майор мав повідомити командування військової частини А1349 та ініціювати службове розслідування.

Знаючи про це, відповідальний за збереження майна начальник групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки звернувся до майора з пропозицією хабара у 7000 гривень за неповідомлення командування військової частини А1349 та допомогу у прихованні факту розкомплектування.

20 жовтня 2017 року в автомобілі "Renault Trafic" поблизу стадіону "Рух" капітан передав майору 7 тисяч гривень. Тоді і був затриманий правоохоронцями.

У суді капітан визнав вину і погодився із покаранням, запропонованим прокурором, просив призначити штраф у мінімальному розмірі. Суд визнав його винним та призначив 12 750 гривень штрафу.

Також капітан заплатить 1484 гривні за судові експертизи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: