Про це у мережі Фейсбук повідомив працівник Управління транспорту та зв'язку Максим Сич.
"Маємо наступне: за незадовільну роботу у вечірній час оштрафовано перевізників ТзОВ "Приватавтотранссервіс", ПП Аннюк Й. В. та ПП Сохан В. І. (маршрути №32, №37 і №42 відповідно). В міський бюджет кожний сплатив по 850 грн. ТзОВ "Корида-транс" – так само штраф на 850 грн за незабезпечення належної кількості рухомого складу для обслуговування маршруту №41 у вихідні дні", – написав Сич.
Він зазначає, що якість обслуговування маршруту після накладання численних штрафних санкцій покращується.