fbpx

У Франківську освятили отриманий із Німеччини пожежний автомобіль

Суспільство 12:46, 10.02, 2015

Івано-франківські пожежники отримали у подарунок сучасний пожежний автомобіль від "Червоного Хреста" Баварії та бургомістра міста Штарнберг.

За словами начальника Івано-Франківського міського управління ДСНС Василя Мацалака, отриманий автомобіль використовуватиметься суто за призначенням – для гасіння пожеж та ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій на території міста.

"Функціональність цього автомобіля надзвичайно велика, – говорить Василь Мацалак, – він перевозить 1600 кубометрів води, укомплектований кубом життя, який дозволяє в екстремальних ситуаціях приземляти людей на повітряну подушку, є гідравлічні ножиці, електрогенератор, який освітлює місце пригоди вночі".

Також автомобіль оснащений механічною лебідкою, яка дозволяє витягувати предмети масою до 35 тонн.

Начальник міськуправління МНС відзначив, що такий подарунок дуже важливий для прикарпатських рятувальників. За його словами, на сьогоднішній день на території області близько 80 пожежних автомобілів потребують заміни. А більшість автомобілів, на яких працюють рятувальники, віком 20-25 років.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що Міністерство соціальної політики дало добро на розмитнення автомобіля як гуманітарної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: