fbpx

У Франківську пенсіонерів за два дні навчили користуватися інтернетом

Суспільство 13:08, 22.09, 2017

Два дні у приміщенні інтернет-центру читального залу Центральної бібліотеки в Івано-Франківську відбувався безкоштовний тренінг з основ комп'ютерної грамотності “Інтернет з нуля за два дні” для групи активних пенсіонерів міста.

Захід відбувся в рамках проекту "Залучи бабусю онлайн", який впроваджується ГО "ВСАД ІТ-бабусі" (м. Одеса) в партнерстві з іншими громадськими організаціями України з Київської, Вінницької, Чернігівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей за підтримки "Internews Network" та ГО "Internews Ukraine".

Бібліотекарі читального залу стали волонтерами тренінгу,  підготували цільову виставку-консультацію “Життя з комп’ютером яскравіше!” та активно долучилися до навчання основ комп’ютерної грамотності літніх людей, інформує прес-служба МВК.

Учасники тренінгу заявили про себе як дуже старанні, уважні та вдячні учні, висловили побажання на майбутнє відвідувати читальний зал, зокрема і інтернет-центр. Бібліотекарі, в свою чергу, запевнили, що і надалі безкоштовно надаватимуть консультації з основ комп’ютерної грамотності людям похилого віку та забезпечать компетентний супровід у їх користуванні ПК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: