fbpx

У Франківську перевірили міських перевізників – два автобуси зняли з маршрутів

Суспільство 11:17, 02.11, 2018

Перевірку сьогодні вранці провели працівники управління транспорту та зв’язку міськвиконкому спільно із інспекторами патрульної поліції в області та представниками "Укртрансбезпеки".

Про перевірку в мережі повідомив начальник управління транспорту і звязку Олег Ганчак. 

"Основною метою було недопущення до руху транспортних засобів з технічними несправностями, адже перш за все це безпека пасажирів, – повідомляє Ганчак. – Увагу приділяли наявності необхідних документів у водія, технічній справності транспортного засобу, справності світлових приладів, стану шин та зовнішньому вигляду транспортного засобу, наявності вогнегасників. Було виявлено порушення".

Як уточнив КУРСу заступник начальника УТіЗ Андрій Гіглюк, перевірили автобуси двох підприємців  Олексюка та Аннюка,  приквартировані до бази "Турист", які обслуговують маршрути 21, 24, 37, 37-к та 38. 

У двох випадках виявили порушення, ці автобуси зняли з лінії.

"Вони одразу ж повернулися на базу і взялися за усунення,  каже Гіглюк.  Впродовж дня автобуси стануть до роботи. А поки замість них на маршрутах парацює резервний транспорт". 

В одному з автобусів виявили невідповідність протектора, тобто різні колеса, і зобов'язали їх замінити. В іншому не змогли дошукатися документів  технічних документів та дозволів для здійснення господарської діяльності, а також документів, які мають бути виставлені для пасажирів у салоні. 

На перевізників патрульні та представники "Укртрансбезпеки" склали акти та протоколи за порушення.

Перевірки будуть продовжені, попереджають перевізників.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: