fbpx

У Франківську перевізник сміття безкоштовно роздає контейнери власникам приватних будинків

Суспільство 16:17, 19.11, 2018

ПрАТ "Автотранспортне підприємство – 0928", яке займається вивезенням сміття в Івано-Франківську, змінило схему збору твердих побутових відходів (ТПВ) для мешканців приватних секторів та перейшло частково на планово-подвірну систему збирання побутових відходів на територіях приватної забудови міста.

Це пілотний проект щодо встановлення індивідуальних контейнерів для збору у приватних будинках. Механізм передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 л та збирання відходів виключно із цих контейнерів, інформує прес-служба підприємства.

"Якщо в домоволодінні зареєстровано та проживає 5 та більше осіб, ми надаємо ще один додатковий контейнер. Механізм передбачає, що господарі впродовж тижня накопичують побутові відходи, а у визначений день за графіком ми їх збираємо",  йдеться в повідомленні.

Наразі індивідуальні контейнери отримали:

– мешканці вулиць: Богунська, Довбуша, Запорізька, Кобилянської, Козацька, Лермонтова, Макогона, Маланюка, Пекарська та Покутська  день вивозу ТПВ вівторок;

– мешканці с. Чукалівки, вулиці: О. Довбуша, Польова, Січ. Стрільців, Шевченка, Хоткевича, Дорошенка, Петлюри, Б. Лепкого, Молодіжна, пр. Будівельників, М. Підгірянки, О. Гончара, Медична  день вивозу ТПВ четвер;

– мешканці мікрорайону Опришівці, вулиці: Коновальця, Левинського, Рильського, Челюскінців, Блаватського, Січинського, Весняна-Василишина, Зразкова, Василишина, Джерельна, Ботанічна, Опришівецька, Сем’янчука, Сотника Голинського, Касіяна, Романчука – день вивозу ТПВ четвер;

– мешканці мікрорайону Рінь, вулиці: Укр. Декабристів, Ципки, Ковальська, Полковника Грома, Леонтовича  день вивозу ТПВ четвер.

"За досить короткий термін ми побачили очевидні переваги: вивіз побутових відходів від приватних домоволодінь проводиться у досить цивілізований спосіб, кількість стихійних сміттєзвалищ на вулицях значно зменшилась", – повідомляють у "АТП – 0928".

Зараз на підприємстві складають схему вивозу ТПВ та планують роздати індивідуальні контейнери на території колишнього ЖЕО № 6, а саме на вулицях: Кисілевської, Зелена, Одеська, Островського, Рівна, Котляревського, Кримська, Мочульського, Герцена, Данилевського та Ромена Роллана.

Всю необхідну інформацію з приводу отримання індивідуальних контейнерів та графіка вивезення можна отримати за телефоном: 56-84-39, 56-77-77 або на сайті: www. atp0928.if.ua, звернувшись до консультанта у формі "Допомога онлайн".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: