fbpx

У Франківську першокурсники Національної академії ВСУ отримали посвідчення поліцейських. ФОТО

Суспільство 14:58, 30.09, 2015

У Прикарпатському факультеті Національної академії внутрішніх справ України курсантам першого курсу урочисто вручили службові посвідчення поліцейських.

На церемонію вручення прибули керівники правоохоронних відомств: начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов, керівництво управління Державної пенітенціарної служби, територіального управління МНС України в Івано-Франківській області, запрошені – начальник Департаменту освіти та науки Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, представники релігійних конфесій, пише КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Очільники правоохоронних структур спільно із керівництвом та викладачами навчального закладу урочисто вручили першокурсникам їхнє перше службове посвідчення. Напередодні юні хлопці і дівчата, які вибрали цю професію, пройшли у Києві табірний збір у Центрі спеціальної та фізичної підготовки, за тим 148 юних поліцейських урочисто склали присягу на вірність народові України.

У вітальному слові керівник обласної міліції Віктор Шкутов зазначив:

"Ця подія визначна і пам’ятна як в житті кожного курсанта, так і держави загалом. Ми стоїмо на порозі реформ та змін українського суспільства, які є історичними і переломними. Безперечно, нинішній набір – це кадри нової генерації правоохоронців. А період змін, він нелегкий. Важливо дати курсантам теоретичні знання, але поряд із цим необхідно активно залучати їх до практичної роботи, щоб максимально набути професійних навиків і фахово застосовувати їх в роботі. Нині люди хочуть бачити нові обличчя поліцейських, з новим підходом та бажанням працювати у нових умовах".

Керівник Прикарпатського факультету НАВС України підполковник міліції Сергій Братель зазначив:

"Ми готові до навчального процесу відповідно до вимог новоприйнятого Закону "Про Національну поліцію". Проводимо порівняльний аналіз нововведень, вчимо курсантів, як того вимагає новий статус поліцейського".

А новобранці у свою чергу пообіцяли бути успішними у навчанні та найкращими у службовій діяльності.

Завершили свято концертом та урочистим проходженням строю курсантів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: