fbpx

У Франківську підкорегують схему руху маршрутних автобусів

Суспільство 14:15, 19.02, 2016

Працівники Управління транспорту і зв'язку міськради з часу впровадження нової схеми руху маршрутних автобусів опрацьовували звернення і скарги пасажирів, водіїв та підприємств.

На основі цих скарг Управлінням напрацьовані поправки до схеми руху, які б мали покращити маршрутне сполучення в Івано-Франківську. 

Про напрацювання Управління транспорту і зв'язку розповіли начальник УТіЗ Олег Ганчак, начальник відділу дорожньої інфраструктури УТіЗ Назар Рогів та спеціаліст диспетчерської служби УТіЗ Максим Сич.

Міському виконавчому комітету УТіЗ пропонуватиме внести зміни у рух таких маршрутів:

Маршрут № 21 – збільшити кількість транспортних засобів на маршруті. Запропоновано додати один автобус на цей маршрут.

Маршрут № 22 – "Хоткевича – Автостанція № 2". Це великогабаритний маршрут, і тут пропонується додати два автобуси, для збільшення можливостей перевезення пасажирів.

У попередній маршрутній мережі були кілька маршрутів, які були найбільш завантажені, оскільки перевозили пасажирів між найгустіше заселеними районами міста. Таким зараз є маршрут № 22, для таких маршрутів ми обрали автобуси великого класу. Але у нас виникла маленька проблема: на кінцевій зупинці по вулиці Хоткевича була недостатня ширина проїжджої частини для розвороту великого автобуса. Тому ми були змушені тимчасово продовжити схему руху по вулиці Івасюка, Микалуйчука, щоби автобуси великого класу могли розвернутися. Це була тимчасова схема, але, вислухавши позитивні відгуки пасажирів, ми вирішили залишити такий маршрут на постійній основі. Через те, що збільшилась протяжність маршруту, ми змушені додати два автобуси на маршрут, щоб зберегти інтервал руху.

Маршрут № 24 – "Хриплин – вулиця Максимовича". На прохання сільського голови Хриплина буде продовжено маршрут до магазину "Люкс". Але це буде зроблено лише після погодження ДАІ і за наявності нормального дорожнього покритття.

Маршурт № 27 – призначений для роботи автобусів великого класу. На звернення батьків, діти яких навчаються у музичній школі, внесено зміни у маршрут: автобус, повертаючи з вулиці Василіянок, їхатиме по Галицькій до зупинки "Княгинин" і повертатиме на вулицю Пулюя.

Маршрут № 29 – "Автостанція 3 – Обласна лікарня". Зараз у вихідні дні маршрут не працює, але ми отримували пропозиції мешканців щодо того, що у вихідні дні зникає сполучення між міською і обласною лікарнею. Зараз ми пропонуємо, щоб цей маршрут працював у вихідні дні, правда, з меншою кількістю автобусів.

Маршрут № 34 – "село Вочинець – вул. Тичини". Пропозиція від сільського голови, щоб додати два автобуси, які будуть їздити на вулицю Потічну у селі Вовчинець.

Маршути № 37, 38, які йдуть в сторону Драгомирчан. На зверення від голови сільради Крихівців, пропонується 37 маршрут не пускати далі Крихівців, бо він їде з Драгомирчан уже переповненей і люди з Крихівців не можуть добратися до міста. Така ініціатива буде впроваджена лише за погодження ДАІ.

Маршрут № 39. На звернення сільського голови Угорників та членів виконкому буде змінено схему руху маршруту по самому селу.    

Олег Ганчак запевнив, що уже на початку березня ці пропозиції будуть оформлені і направлені на затвердження виконавчому комітету міськради.

Нагадаємо, нова схема руху маршрутних автобусів в Івано-Франківську запрацювала з 1 січня 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: