fbpx

У Франківську підлітки проведуть фестиваль про доросле життя

Суспільство 19:15, 13.08, 2018

Фестиваль "Майбутнєфест" відбудеться 8 вересня на території Палацу Потоцьких.

Основними локаціями фестивалю будуть 4 лекторії – розповіді успішних дорослих і підлітків з найрізноманітніших сфер: блогерів, бізнесменів, громадських діячів, письменників, мандрівників, спортсменів, пише Репортер.

Окрім цього, функціонуватимуть локації Алея можливостей, Сушка мрій, фотозона, відпочинкова зона. Наприклад на Сушці мрій охочі напишуть свою мрію і контакти на листку та повісять на сушку або здійснять чиюсь: поділяться досвідом, створять спільну команду для проекту, стануть ментором, другом тощо.

Мета фестивалю – показати підліткам, як і в чому розвиватись, щоб робота відповідала захопленням, а життя приносило задоволення. З одного боку, це профорієнтаційний фестиваль, з другого – спосіб  молодих людей почути досвід інших, знайти однодумців, отримати підказку та допомогу.

Організатором Майбутнєфест є молодіжна ініціатива "Дубль N". Організація існує з жовтня 2017 року і вже проводила "вільний мікрофон" і тренінги. Серед цьогорічних організаторів – 16-літня Ірина Сеник, співзасновниця молодіжної ініціативи "Дубль N", і 15-літня Євдокія-Наталія Мажак, обоє – волонтерки і учасниці міжнародних форумів і програм.

"Навіть у свої 15-16 років ми знаємо, що доросле життя – це не обов'язково спрощена схема: школа – універ – робота – пенсія, – ділиться Ірина Сеник. – Це не обов'язково банальна рутина: робота – дім – робота. Доросле життя дуже цікаве, лиш треба знайти своє майбутнє. Саме для цього і потрібен наш Майбутнєфест. Подія, яка зможе створити мрії та відкрити можливості перед її учасниками. Очікуємо як своїх ровесників, так і старших гостей".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: