Присутні привітали гравців збірної, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, та побажали їм легких поєдинків і тріумфальних перемог, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
Зазначимо, що участь у цьогорічних Олімпійських іграх братимуть 10 500 спортсменів із 206 країн світу. Впродовж 17 днів буде розіграно 306 комплектів нагород у 42 олімпійських дисциплінах. Це будуть перші ігри, які відбуватимуться у Південній Америці за всю багаторічну історію проведення Олімпійських ігор.
Доречно згадати, що до української національної олімпійської команди увійшли 206 спортсменів, зокрема і троє прикарпатців.