субота, 20 жовтня

У Франківську підприємці не хочуть впорядковувати вивіски та подають на комунальників до суду. ВІДЕО

Деякі підприємці не бажають змінювати яскраві брендові вивіски на такі, що відповідають нормам. Вже зареєстрований перший позов до суду щодо перевірки Муніципальною інспекцією належного вигляду зовнішньої реклами.

У позові – вимога скасувати рішення виконкому. Адже дії "зеленої поліції" розцінюються як перешкоджання підприємницькій діяльності. В мерії ж пропонують не давати жодних преференцій бізнесменам, які ігноруватимуть норми благоустрою в Івано-Франківську, інформує ТРК "Вежа".

У галузевому департаменті зазначають, Муніципальна інспекція надалі продовжуватиме нагляд за несанкціонованою рекламою на фасадах. Однак в роботі послуговуватимуться попереднім рішенням виконавчого комітету Про порядок розміщення вивісок на території міста. Єдина відмінність – підприємцям тепер не обов’язково погоджувати елементи реклами з міською владою. Тож комунальники розраховують на їхню свідомість і порядність.

Раніше фахівці Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою попереджали підприємців про необхідність привести до порядку рекламні елементи фасаду відповідно до норм благоустрою. Для цього навіть встановили терміни. З липня Муніципальна інспекція активно перевіряє "домашнє завдання" місцевих бізнесменів. За минулий тиждень складено з десяток протоколів та таку ж кількість приписів щодо розміщення вивісок.

Нагадаємо, 30 грудня виконавчий комітет Івано-Франківської міськради затвердив нове рішення "Про розміщення вивісок в м. Івано-Франківську".

Якщо ж раніше паспорти вимагалися до вивісок на пам’ятках культурної спадщини, то тепер проектну документацію для встановлення вивіски мають отримати й інші власники вивісок, розміщених на території Івано-Франківська. 

Підприємців зобов’язали до 1 липня привести вивіски у відповідність до порядку розміщення вивісок в місті Івано-Франківську.

КОМЕНТУВАТИ