fbpx

У Франківську почали відновлювати занедбаний садок. ФОТО

Суспільство 16:34, 14.03, 2017

В Івано-Франківську розпочались роботи з відновлення дитсадка "Подоляночка", що на вул. Хоткевича, 11А, який до 1996 року функціонував як ДНЗ "Львівської залізниці".

У 2013 році садок передали у власність громади, інформує прес-служба МВК.

Нещодавно міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків анонсував, що садок невдовзі знову запрацює.

"Свого часу, коли ми були народними депутатами з Олександром Сичем, ми займались тим, щоб цей садок передати у власність громади Івано-Франківська. Близько 2 років тривала процедура. Будівлю ми повернули, але варто розуміти, що вона вже не відповідає сучасним вимогам до дошкільного закладу. Приміщення потребує чималого ремонту. Це стосується і навколишньої території. Для виконання першої черги робіт місто заклало цьогоріч 5 млн грн, але за необхідності будемо просити депутатський корпус збільшити фінансування. Адже мета чітка – за 2-3 роки відкрити цей садок",  зазначив Руслан Марцінків.

Наразі управління капітального будівництва провело тендер на виконання робіт, який виграло підприємство "Квант Агро ЛТД". Складено проектно-кошторисну документацію. Як підкреслив начальник УКБ Роман Галіпчак, основне – до зими замінити покрівлю та встановити нові вікна, аби в холодну пору можна було виконувати внутрішні роботи. Крім того, цьогоріч також планують прокласти інженерні мережі, реконструювати трансформаторну підстанцію, виконати загальні будівельні роботи в котельні. В самому приміщенні садка демонтують зайві елементи та добудують сходовий майданчик.

За проектом потужність садка – 7 груп, з них 2 ясельні та 5 дошкільних. А загалом після реконструкції відновлений сучасний садок зможе відвідувати 130 маленьких іванофранківців. Хоча реально площа дошкільного закладу дозволить залучити до занять набагато більше дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: