fbpx

У Франківську працівник міліції вимагав 2 тисячі гривень хабара

Суспільство 10:35, 25.07, 2014

Спільно зі співробітниками СБУ та прокуратурою в Івано-Франківську було затримано працівника міліції, котрий вимагав та отримав неправомірну вигоду від мешканки обласного центру.

Жінка звернулась до працівників відділу внутрішньої безпеки УМВС та повідомила, що правоохоронець безпідставно вимагає 2 тисячі гривень. Співробітники підрозділу одразу ж почали перевіряти отриману інформацію, яка, на жаль, підтвердилась. Міліціонера спіймали "на гарячому", щойно він отримав бажане, повідомили КУРСу в СЗГ УМВС в області.

На сьогодні правоохоронця, котрий обгрунтовано підозрюється у вимаганні та отриманні хабара, звільнено з ОВС за порушення службової дисципліни. Відкрито кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України. Колишньому правоохоронцю суд визначив міру запобіжного заходу – особисте зобов'язання. Триває досудове розслідування.

"На сьогодні керівництво УМВС в області іде назустріч працівникам відділу внутрішньої безпеки, допомагає виявляти працівників міліції, які недобросовісно ставляться до виконання своїх службових обов’язків, сприяє очищенню міліцейських лав від правоохоронців, які своїми діями заплямовують честь мундира, – говорить начальник відділу внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області ДВБ МВС України полковник міліції Василь Довганич. – І такі факти, дійсно, потрібно викорінювати, адже формується імідж міліції загалом. Також потрібно, щоб керівники підрозділів надавали більшого значення попередженню та припиненню злочинних, корупційних та інших протиправних діянь, що готуються або вчинені працівниками органів та підрозділів внутрішніх справ. Утім, приємно, що далеко не всі громадяни погоджуються давати хабар та звертаються за допомогою до ВВБ і допомагають відвернути такі випадки".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: