fbpx

У Франківську правоохоронці навчають вчителів військовій справі. ФОТО

Суспільство 09:23, 04.12, 2015

На навчально-тренувальній базі Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області правоохоронці удосконалювали знання та навики вчителів у військовій справі.

Під час занять особлива увага приділялась напрямку діяльності вибухотехніків. Зокрема, вивчали класифікацію вибухових речовин, види та властиві їм фактори ураження, засоби та способи підриву, а також особливості вибухових пристроїв промислового та саморобного виготовлення. Головне, звертали увагу та навчали правильності дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, щоб не завдати шкоди власному здоров'ю та оточуючих. Вчилися виявляти вибухонебезпечні предмети з урахуванням їх демаскуючих ознак, пише КУРС з посиланням на СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

Другий етап включав у себе низку практичних занять. Слухачі опановували та набували досвід з надання долікарської допомоги.

Проведення таких занять дає змогу викладачам не лише теоретично вивчати алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних об’єктів, а й відпрацьовувати його на практиці, щоб у разі ускладнення обстановки діяти швидко й злагоджено. Слід зазначити, що метою таких занять є як теоретичне навчання, так і здобуття практичних навиків та дій, які вчителі передадуть учням під час уроків з предмету "Захист Вітчизни".

Заняття проводив вибухотехнік ГУНП Роман Дзібій за сприяння ветерана ОВС полковника міліції у відставці Ярослава Манжелея.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: