fbpx

У Франківську правоохоронці полювали за нічними мотогонщиками

Суспільство 14:46, 29.08, 2015

Любителі нічної їзди минулої ночі перемістилися на Тисменицьку трасу. Кілька мотоциклів проїхалися від Тисмениці до вулиці Незалежності в обласному центрі, з допустимою швидкістю руху.

Аби не перетворювати автомобільні дороги на «конвеєр смерті», а мотоцикли на знаряддя убивства, правоохоронці знову вийшли у рейд, щоб дисциплінувати любителів швидкої їзди, повідомляють в обласному УМВС.

За отриманою інформацією місце збору «байкерів» було призначено біля готелю «Надія». Туди і під’їхали наряди ДАІ та працівники спецпідрозділів міліції. Однак, жодного мотоцикла там не було. За якийсь час з напрямку вул. Тисменицької по вул. Незалежності таки проїхалося кілька мотоциклів, не перевищуючи допустимої швидкості руху, зате шуму було доволі. 

З цього приводу ситуацію прокоментував керівник обласної ДАІ Василь Василик:

«Дії з боку мотоциклістів я назвав би хуліганські. Під час гонок вони порушують вимоги законодавства у сфері безпеки руху, тобто перевищують швидкісний режим, недотримуються вимог дорожніх знаків, створюють аварійні ситуації і таке інше. Також порушують нічний спокій мешканців міста і загалом тримають усіх у напрузі: і міліцію і людей. Ситуація, прямо скажемо, з боку пересічного громадянина виглядає некерованою. Не всі знають, що працівник ДАІ не може переслідувати мотоцикліста тому що це небезпечно як для самого мотоцикліста так і для інших учасників руху. Вони добре про це знають і користуються цим моментом. В би сказав, що така поведінка виглядає мені, як неправосвідомих осіб із нецивілізованого суспільства. Чому б, наприклад, не звернутися до Державтоінспекції з офіційним листом, не визначити нам спільно маршрут руху, а це має бути виключно поза межами населеного пункту, у світлу пору доби, з тимчасовим перекриттям дорожнього руху, щоб не створювати перешкод іншим учасникам, тобто можна все організувати в рамках правового поля як спортивні перегони і вирішити питання для усіх позитивно, а не гратися з міліцією у «кота і мишку». Повірте, у нас достатньо роботи, щоб не займатися лише мотогонщиками».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: