Близько 22-ї години, рухаючись на службовому автомобілі, працівники ДСО помітили невідомого, обличчя якого було все в крові. Підійшовши до чоловіка, правоохоронці довідалися, що його побив невідомий та утік, як тільки побачив міліцейську машину, повідомили КУРСу в прес-службі ДСО в області.
Не гаючи ні хвилини, міліціонери оглянули прилеглу територію. Міліціонери помітили невідому особу, яка за описом була схожа на підозрюваного. Даного громадянина було затримано. У нього на обличчі були подряпини і права рука була в крові.
На місце події викликано карету швидкої допомоги та слідчо-оперативну групу. Потерпілого медики госпіталізували до медичного закладу, а затриманого правоохоронці доставили до міського відділу міліції. Потерпілим виявився 25-річний житель Тернопільщини, а затриманим 18-річний іванофранківець. Тепер працівникам міліції доведеться з'ясувати, що ж не поділили чоловіки з двох сусідніх областей.