fbpx

У Франківську представників влади навчають, як діяти під час надзвичайних ситуацій

Суспільство 14:55, 02.12, 2015

Захід організовано для голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації з метою координації роботи служб у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

"Керівники всіх рівнів на місцях мають знати свої обов’язки, як діяти у тих чи інших ситуаціях, які сили залучати, яким є порядок дій при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, –  зазначив, розповідаючи про важливість проведення семінару-наради, начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький. – Упродовж заходу буде обговорюватися питання організації системи цивільного захисту після вступу в дію закону про децентралізацію. Учасники наради обміняються думками щодо розподілу функцій у забезпеченні цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах".

Під час навчання до його учасників звернулися з проханнями переглянути на місцях програми цивільного захисту, проаналізувати їх фінансування, подбати про створення підрозділів пожежної охорони, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Присутні на семінарі-нараді прослухали інформацію викладачів інституту цивільного захисту ДСНС України. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: