fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У Франківську представили нового головного спеціаліста сектора Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО

У Франківську представили нового головного спеціаліста сектора Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО

Суспільство 17:25, 09.02, 2016

За участю голови облдержадміністрації Олег Гончарука відбулося представлення головного спеціаліста сектора в Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції Мирослава Кріля.

"Ваша посада надзвичайно потрібна і відповідальна. Це і соціальний захист ветеранів війни і учасників АТО, зокрема, забезпечення їх психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації демобілізованих військовослужбовців", – зазначив Олег Гончарук.

Мирослав Кріль подякував за привітання та акцентував на тому, що зробить все можливе для того, щоб нашим Героям після повернення з АТО було легше адаптуватися у суспільстві.

Довідково:

Кріль Мирослав Петрович народився 08.07.1964 р. (м. Івано-Франківськ).

Освіта вища, спеціальність "історія та правознавство".

У   1986 році – учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

У липні 2014 року в складі 8 "афганської" сотні Майдану пішов добровольцем в 24-ий окремий штурмовий батальйон ЗСУ "Айдар".

Службу проходив на посаді сержанта взводу в 2-ій штурмовій "афганській" роті безпосередньо в зоні бойових дій. В 2014-2015 р. виконував обов’язки заступника командира роти.

Демобілізований згідно із Указом Президента України в липні 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: