fbpx

У Франківську представили нового начальника головного управління Пенсійного фонду в області

Суспільство 19:43, 06.05, 2016

Сьогодні офіційно представлено нового начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Надію Миколаївну Павлюк.

Представив її колективу перший заступник голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір.

Новопризначеного керівника привітав також заступник голови – керівник апарату Івано-Франківської облдержадміністрації Валерій Крецул.

Надія Павлюк у системі фонду працює понад 20 років. У ньому пройшла трудовий шлях від спеціаліста І категорії до начальника Городенківського районного управління фонду, інформує прес-служба ІФ ОА,

"Перед органами Пенсійного фонду нині складні й відповідальні завдання. Це і запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, і активна робота щодо легалізації заробітної плати, і наповнення бюджету Пенсійного фонду, завдяки чому з 1 травня у зв’язку зі зростанням мінімального прожиткового рівня вдалося дещо підвищити рівень пенсій, – зазначив Микола Шамбір. – Сподіваюся, що колектив під керівництвом Надії Миколаївни і надалі спрямовуватиме зусилля на забезпечення своєчасної виплати пенсій майже 365 тис. мешканцям краю та поліпшуватиме рівень їхнього обслуговування".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: