fbpx

У Франківську презентували книгу британського політолога про війну Путіна проти України. ФОТО

Суспільство 18:29, 13.03, 2019

Сьогодні у книгарні "Є" в обласному центрі відбулася презентація українського перекладу книги відомого британського політолога Тараса Кузьо "Війна Путіна проти України. Революція, націоналізм і криміналітет".

Книга у перекладі Андрія Павлишина вийшла у 2018 році у київському видавництві "Дух і Літера" за сприяння Міністерства інформаційної політики України.

Під час презентації Тарас Кузьо розповів про історію написання та основні складові частини видання. За його словами, ця книга є ґрунтовним дослідженням причин та витоків російської агресії проти незалежної України, історії формування специфічного імперського ставлення російських еліт до України та українців, російсько-українських відносин після розпаду СРСР, а також російської гібридної війни проти України.

Публікація є підсумком трирічного дослідницького проекту: у 2013-2016 роках автор 15 разів відвідував міста і села на півдні та сході України, зокрема у зоні бойових дій, де записав близько 300 інтерв’ю. В основу книги покладено результати цього польового дослідження, його обговорення з українськими та західними експертами.

Відомий політолог зазначав, що російська анексія Криму, гібридна війна і пряма інтервенція Кремля на сході України спричинили радикальну трансформацію міжнародного політичного ландшафту. Він виклав своє бачення російського націоналізму та імперського мислення Путіна і як вони впливають на процеси в Україні, зокрема, становлення національної ідентичності наших громадян.

Під час дискусії Тарас Кузьо відповів на численні запитання присутніх. Також охочі мали змогу отримати презентовану книгу з автографом автора.

У Франківську презентували книгу британського політолога про війну Путіна проти України. ФОТО 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: