fbpx

У Франківську презентували мобільний додаток для туристів

Суспільство 08:43, 14.05, 2015

13 травня відбулась презентація мобільного додатку "Івано-Франківськ для туристів". Нову розробку представляли керуючий справами виконкому Андрій Лис, заступник міського голови Богдан Білик та заступник начальника відділу комп'ютерного та програмного забезпечення Андрій Чайківський.

Як зазначив Андрій Лис, цей мобільний додаток був реалізований завдяки проекту "Надання підтримки Івано-Франківській області у сфері електронного врядування" за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), Академії е-врядування Естонії та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

За словами Андрія Чайківського, який безпосередньо співпрацював із розробниками, мобільний додаток "Івано-Франківськ для туристів" вже другий подібний продукт, який створено для мешканців та гостей Івано-Франківська. 

Він, насамперед, орієнтований на туристів та людей, які вперше відвідують наше місто та користуються смартфонами та планшетами.

Мобільний додаток містить загальну інформацію про місто Івано-Франківськ, телефони першої необхідності, інформацію про події та новини, можливості для шопінгу, перелік банківських відділень, медичні заклади, урядові установи, освітні, спортивні та розважальні заклади, а також заклади розміщення (готелі) та харчування.

Окрім того, за допомогою мобільного додатку можна дізнатись про п’ять різноманітних туристичних маршрутів містом. Додаток пропонує інформацію про відстань, час і точки маршруту, адреси пам’яток архітектури, аудіозапис екскурсії та фотогалерею.

На усіх історичних пам’ятках, що входять до зазначених маршрутів, встановлено інформаційні вказівники з qr-кодами. Засканувавши цей код за допомогою планшета чи смартфона, користувач відразу відкриє інформацію про цю точку маршруту та для нього буде доступний аудіотур.  

Також на усіх інформаційних стендах, що розташовані вздовж маршрутів, розміщені qr-коди для надання можливості туристам завантажити мобільний додаток на планшет чи смартфон.

Виготовлені флаєри з інформацією про мобільний додаток, які будуть розміщені в готелях та закладах харчування, де можливе перебування туристів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: