fbpx

У Франківську презентували програму участі молоді в міжнародних стартапах

Суспільство 19:28, 13.07, 2015

В громадському ресторані Urban Spase 100 відбулася презентація "Де взяти досвід для власної справи?". Програму міжнародного професійного навчання й практики в закордонних стартапах у Івано-Франківську представив місцевий осередок AIESEC.

"За даними опитування AIESEC, 79,8% активних молодих людей мріють відкрити свій бізнес, втілити в життя свої бізнес-ідеї. Відтак є потреба дати їм можливість спробувати себе. З цього постала програма участі в закордонних стартапах – студенти останніх курсів чи випускники вишів мають змогу поїхати за кордон в стартап, в нову молоду компанію і попробувати там попрацювати", – зацікавив віце-президент AIESEC в Івано-Франківську Іван Фофалько. 

Програма участі в міжнародних стратапах Global Entrepreneurs – Global Talent відкрилася в AIESEC у 2014 році, в Україні вона працює останні три місяці і три тижні з них  у Франківську. 

"Люди часто не розуміють цінність своєї ідеї, не можуть правильно оцінити, чи варто в неї вкладати гроші. Плюс як цю ідею перетворити на бізнес, які для цього слід зробити перші кроки. Участь у стартапах за кордоном передбачає професійне стажування і практичну діяльність. Стартап вимагає реальної роботи, володіння різними функціями в бізнесі – від продажу до обґрунтуваня бізнес-ідеї, які треба буде робити самостійно",  пояснив, як працює програма, Іван Фофалько.

За його словами, під час роботи в закордонному стартапі навчають новим технологіям, які переважно ще не використовуються в Україні. Окрім того, таке стажування є унікальним досвідом, тобто капіталом при побудові кар'єри і пошуку роботи на батьківщині.

Для власників стартапів така співпраця цікава тим, що дає їм доступ до талантів з різних країн світу і є по суті кадровою базою.

"В результаті ви можете бути в кадровому резерві відомої компанії", – підтвердив власник стартапу у Франківську, підприємець Андрій Кузнєцов. 

Кандидувати на участь у програмі можуть молоді люди від 18 до 26 років. Але цільова аудиторія  студенти старших курсів та випускники вишів економічних та ІТ спеціальностей.

Обов'язкова умова  високий рівень володіння англійською мовою. На етапі відбору потенційні стажери проходять співбесіду з власниками стартапів.

Термін стажування від 6 до 12 тижнів. Робота з 9.00 до 16.00 без зарплати :-). Приймаюча сторона забезпечує проживання, патронат і досвід. 

Серед країн, які найактивніше розвивають програму, – Сербія, Польща та Туреччина. Беруть участь у програмі Чехія, Румунія, Болгарія, Польща, Угорщина, Індія, Єгипет, Бразилія, Китай, Марокко. 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: