fbpx

У Франківську презентували результати міської лабораторії MetaLab "Район "Промприлад"

Суспільство 08:37, 21.07, 2018

Сьогодні, 20 липня, в Івано-Франківську відбулася презентація результатів міської лабораторії MetaLab "Район "Промприлад".

Лабораторія "Район "Промприлад" є першим етапом дослідження заводу та середовища навколо місцевою мультидисциплінарною командою. Два місяці мультидисциплінарна команда міської лабораторії MetaLab вивчала історію і сьогодення заводу “Промприлад”, досліджувала район навколо нього та міркувала про майбутнє цього постіндустріального простору в центрі Івано-Франківська, пише Галицький кореспондент.

Навколо Промприладу мешкає 1800 людей. Зараз на заводі залишилося 150 працівників з 5 тисяч, вони виготовляють газові лічильники.

"Ми організовули освітню програму з урбаністики, ми два місяці досліджували район та сам Промприлад. У дослідженні фігурували дві теми. Перша – район, хто як живе, сам простір, чого не вистачає, проблеми та потенціали району. Також досліджували сам Промприлад, його функції та сценарій подальшого розвитку. Ми налагодили зв’язки з робітниками та керівниками заводу. Всіх вражала історія та масштаб самого Промприладу. Є величезний потенціал у заводу", – розповідає Анна Доброва, організатор проекту та координатор урбаністичного напрямку в платформі "Тепле Місто".

На зустріч прийшло чимало людей. Серед них мешканці району, дослідники та учасники проекту.

Презентація проекту відбуватиметься у декілька етапів. Спочатку неформальне знайомство, потім презентація результатів, а також вечірка до ночі на терасі Промприладу. Дослідники хочуть перетворити завод на сучасний центр міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: