fbpx

У Франківську презентували виставку, присвячену трагедії на Чорнобильській АЕС

Суспільство 20:14, 24.03, 2015

У рамках відзначення 25-річчя заснування Івано-Франківської обласної організації ВГОІ "Союз Чорнобиль України" та 15-річчя існування Івано-Франківського обласного фонду "Допомога дітям Чорнобиля" в облдержадміністрації організували тематичну виставку.

За словами директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ігоря Дебенка, основними генераторами ідеї та організації виставки стали Надія  та Анатолій Кайдаші – керівники благодійного фонду та обласної організації чорнобильців.

"Ця виставка присвячена кільком ключовим аспектам. Цьогоріч обласна організація "Союз Чорнобиль України" та фонд "Допомога дітям Чорнобиля" відзначають ювілеї з дня заснування, а 26 квітня – чергова  трагічна річниця аварії на Чорнобильській АЕС, – прокоментував Ігор Дебенко. – Обласна державна адміністрація разом з міською радою традиційно готує низку заходів, спрямованих на належне вшанування пам’яті людей, які віддали своє життя та здоров'я задля боротьби з техногенною катастрофою".

Як зазначили ініціатори виставки Надія та Анатолій Кайдаші, у боротьбі з екологічним лихом загинуло чимало прикарпатців, лише протягом останнього року з життя пішли 54 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС. Тому сьогодні, на думку керівників організації, важливим є допомога тим людям, які стали інвалідами та набули проблем зі здоров’ям. З цією метою обласна організація "Союз Чорнобиль України" докладає всіх зусиль для сприяння у виконанні законів України про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок трагедії на Чорнобильській атомній станції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: