fbpx

У Франківську презентуватимуть бестселери "Йосиф Сліпий. Спомини", "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" та "Уніятизм"

Суспільство 17:16, 24.05, 2015

26 травня 2015 року у Івано-Франківську відбудеться презентація книг "Йосиф Сліпий. Спомини" та "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" і "Уніятизм" Кирила Королевського.

Презенатація відбудеться о 14:00 год. по вулиці Гарбарська, 22, у навчальному корпусі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У презентації візьмуть участь президент Інституту екуменічних студій та головний редактор книги "Йосиф Сліпий. Спомини" о. Іван Дацько, редактор та упорядник "Споминів" д-р. Марія Горяча та богословський редактор книги "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" д-р. Тарас Шманько.

На презентації охочі матимуть нагоду почути з перших уст про життя Патріарха Йосифа Сліпого від його особистого секретаря о. Івана Дацька та дізнатись про те, чому рукопис зі споминами не оприлюднювали протягом 50 років. Також д-р. Тарас Шманько розповість про працю всього життя Кирила Королевського і його дружбу з митрополитом Андреєм та її відображення у книзі.

 

Довідка:

Книга "Йосиф Сліпий. Спомини" вийшла у світ 2014 року і стала бестселером. Адже це особисті спогади Патріарха Йосифа Сліпого, яким уже 50 років від дати написання. Видання приурочене до 30-ліття з дня смерті Патріарха Йосифа Сліпого. Книга увійшла у двадцятку найкращих книжок Форуму-2014. Книга "Йосиф Сліпий. Спомини" видана Українським католицьким університетом, Інститутом св. Климента Папи у Римі, Інститутом екуменічних студій.

Книга "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" – це найповніша на сьогодні біографія Митрополита Андрея Шептицького, перекладена українською мовою. Написана книга ще 50 років тому отцем Кирилом Королевським, французом, працівником Ватиканської бібліотеки, справжнє ім’я якого Жан Франсуа Шарон.

Книга "Уніятизм" містить роздуми науковця про явище уніятизму. Цю назву Кирило Королевський сам запровадив у богословський лексикон ще понад 80 років тому. Книги "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" та "Уніятизм" видані у видавництві "Свічадо" за підтримки Інституту екуменічних студій УКУ та Інституту св. Климента Папи у Римі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: