fbpx

У Франківську презентують книгу "Великий зрив" Костя Левицького

Культура 13:55, 29.03, 2018

В обласній бібліотеці по вулиці Чорновола, 23 в Івано-Франківську 3 квітня о 16.00 презентуватимуть книгу "Великий зрив" Костя Левицького.

Про це повідомляється у Фейсбуці на сторінці заходу.

У першому виданні історико-мемуарної серії "Звитяжці" вміщено раритетну працю "Великий зрив" (1931), яку написав уродженець Тисмениці, випусник Станиславівської гімназії, визначний український громадсько-політичний і державний діяч, адвокат і публіцист, у 1918–1919 рр. голова уряду ЗУНР Кость Левицький.

Зі сторінок "Великого зриву" від безпосереднього учасника подій читачі дізнаються про світла й тіні українського державотворення 1918 року на Наддніпрянщині та в Галичині, діяльність українських депутатів Рейхсрату у Відні і членів УНРади у Львові, спрямовану на практичну реалізацію ідеї державності на західноукраїнських землях, перипетії творення Української держави в жовтні – листопаді 1918 р. і Листопадовий зрив, колізії українсько-польських взаємин у Галичині. 

Видання розраховане не лише на дослідників Української революції 1917–1921 років, краєзнавців, викладачів і студентів вишів, а й на всіх, хто цікавиться історією України початку ХХ ст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: