fbpx

У Франківську запрацювала програма "Доступні ліки"

Здоров'я 16:01, 11.04, 2017

З 1 квітня 2017 року в Україні стартувала програма "Доступні ліки", яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Як зазначає начальник управління охорони здоров'я Івано-Франківської міськради Марія Бойко,  Івано-Франківська область та саме місто Івано-Франківськ були одними з перших в державі, де ця програма реально запрацювала.

Вже наприкінці минулого тижня за рецептами лікарів в деяких аптеках обласного центру можна було отримати необхідні медикаменти, а з учора самі аптеки виявили бажання укладати угоди з поліклініками для співпраці в проекті "Доступні ліки". Дійсно, станом на сьогодні ще не  в усіх аптеках є в наявності увесь перелік медикаментів, які внесені до реєстру проекту "Доступні ліки", проте сподіваємось, що до кінця цього тижня усі непорозуміння будуть виправлені, і усі хто потребує, отримає такі потрібні ліки.

Для того, щоб отримати препарати за програмою "Доступні ліки", потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

Ось перелік аптек міста Івано-Франківська, які працюють в проекті "Доступні ліки":

У Франківську запрацювала програма "Доступні ліки" 1

Нагадаємо, з 1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма "Доступні ліки". Аптеки на добровільних умовах підписують договір з місцевими органами влади та стають учасниками програми.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: